środa, 1 lutego 2012

Podsumowanie stycznia

Mój blog się rozwija swoim tempem. Nie myślałam, że będę tu umieszczać coś poza recenzjami. A znalazło się coś o filmie, coś ode mnie, a teraz systematycznie będzie się pojawiało coś na kształt statystyki. Nie zamierzam nikogo zanudzać zbyt dużą ilością danych. Sama bym chciała żeby to było do łyknięcia.
Nie mam dla siebie ogromu czasu, a talent do pisania cały czas kształtuję z wielką uwagą. Dlatego też książki, które wypieszczę do końca w jednym miesiącu nie tworzą okazałych stosów. W tym miesiącu przeczytałam tylko lub aż sześć książek. Najgorsza: Oskarżony, pluszowy M., najlepsza Polowanie na czarownice z serii: Saga Ludzi Lodu, którą mój Mąż ochrzcił już mianem moich pornosów. W tym miesiącu miałam najlepszą frekwencję na stronie od samego założenia. Nie wliczam ofc swoich wejść :).
Do tego dodam, że podjęłam wyzwanie czytelnicze przeczytania i zrecenzowania dużej części z 100 najlepszych książek wg BBC.
Ach i jeszcze najważniejsze. Zaczęłam współpracę z wydawnictwem Esprit oraz zapewne już niedługo dostanę książkę z wierszami do recenzji od nakanapie.pl. Dziękuję za zaufanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie proszę o pozostawianie komentarzy krytycznie kulturalnych :)